Anmälnings- och Uttagningsformulär för orienteringsungdomar i Östergötland

Startsidan | Anmälda till läger | Klubbledarsida | Registera dig | Logga in

Anmälda till läger

Här visas vilka som anmält sig till de olika lägren som arrangeras under året. Genom att klicka på rubrikerna kan tabellen sorteras efter namn, klubb eller läger.

Nr. Namn Klubb Försäsong.l Riksläger USM.l Eftersäsong.l
Elis BönnerBjörkfors GoIFXXX
Hugo BjörkhammerBjörkfors GoIFXXX
Hilma EkenvärnBjörkfors GoIFX
Ellen LindforsBjörkfors GoIFXXXX
Astrid Brynolf-HallBjörkfors GoIFX
Otilia BönnerBjörkfors GoIFX
Alva LindforsBjörkfors GoIFX
Cassandra GustafssonBjörkfors GoIFX
Vidar HultmanBjörkfors GoIFX
Arvid SvenssonBjörkfors GoIFXXX
Linn BorgOK DenselnX
Hilda BrantvallOK DenselnX
Elis PetersonOK DenselnXXXX
Wilma AnderssonOK DenselnXX
Otto BrantvallOK DenselnX
Wilmer KempeOK DenselnXXXX
Hugo BraamOK DenselnXXXX
Emmy BorgOK DenselnX
Hannah ÅkerblomLinköpings OKX
Sigrid ForsmanLinköpings OKXXX
Alva ForsmanLinköpings OKXXX
Ludvig ErikssonLinköpings OKXXX
Otto ÅkerblomLinköpings OKX
Otto NilssonLinköpings OKX
Ebba Skullman Linköpings OKXXXX
Josefine CederholmLinköpings OKX
Oscar LilliecreutzLinköpings OKXX
Tova KihlbergLinköpings OKX
Edwin OtterborgLinköpings OKXX
Ian JohanssonLinköpings OKXXXX
Olle MalmströmLinköpings OKXX
Ivar KihlbergLinköpings OKX
Lucas BerggrenLinköpings OKXXXX
Tova KihlbergLinköpings OKX
Edvin ÅttingLinköpings OKXXX
Stina SöderqvistLinköpings OKXXX
Love OtterströmLinköpings OKXXX
Theo ÅrbrinkLinköpings OKXX
Stina BerggrenLinköpings OKXXX
Vilgot ElnegårdLinköpings OKX
Ludvig EronnLinköpings OKXXX
Sigrid LjunggrenLinköpings OKXXXX
Frida SöderqvistLinköpings OKXXX
Emil HallinOK MotalaXX
Adam LindqvistOK MotalaXX
Emma LindgrenNAIS OKXXX
Tuva AnderssonNAIS OKX
Alice EttlingSkogspojkarnas OKX
Sofie EttlingSkogspojkarnas OKX
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OKXXX
Gustav HellgrenSkogspojkarnas OKXXX
Sofia TunessonSkogspojkarnas OKXXX
Oskar SelldinStjärnorps SKX
Ebbe ArlidStjärnorps SKX
Teodor SparfStjärnorps SKX
Elvira SvenskTjällmo-Godegårds OKXX
Signe LundqvistTjällmo-Godegårds OKX
Anna LundqvistTjällmo-Godegårds OKX
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OKXXX
Viktor AbrahamssonTjällmo-Godegårds OKXXX
Arvid KarlssonTjällmo-Godegårds OKXX
Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OKX
Oskar CarlqvistTjällmo-Godegårds OKXXX
Agnes NygrenGoIF TjalveX
Tilda MalmströmGoIF TjalveXXX
Adam LundbyGoIF TjalveXXX
Teodor TapaniGoIF TjalveX
Vincent DahmGoIF TjalveXXXX
Stella RosengrenGoIF TjalveXXXX
Clara IllnerGoIF TjalveXXX
Theo IllnerGoIF TjalveX
Osvar LundbyGoIF TjalveX
Robin WilhelmsonGoIF TjalveX
Timbastian BranderGoIF TjalveXX
Filip CösterGoIF TjalveX
Klara ZimmermanGoIF TjalveXXXX
Sayali NilssonGoIF TjalveX
Stella RosengrenGoIF TjalveXXX
Ella EngvallOK KolmårdenX
Malva EngströmOK KolmårdenXX
Felix SamuelssonOK KolmårdenXX
Yrsa RöjgårdOK KolmårdenX
Loke AlenbrandOK KolmårdenX
Sixten LevinsonOK KolmårdenX
Moa PilvingeOK KolmårdenX
Leonardo MelinOK KolmårdenXX
Jakob LindholmBoxholm-Mjölby OLX
Moa Kleist Boxholm-Mjölby OLX
Johanna AnderssonBoxholm-Mjölby OLX
Irma FrisellBoxholm-Mjölby OLXX
Emil LagnetegBoxholm-Mjölby OLX
Johanna KleistBoxholm-Mjölby OLXX
Felix NidebornOK RoxenXX
Ivar Ernerudh OK RoxenX
Linnéa PåledalOK RoxenXX
Tuva SandhOK RoxenX
Line NidebornOK RoxenXXXX
Hugo Aldén OK RoxenX
Fanny WalterssonOK RoxenXXX
Greta LjungdahlOK RoxenX
Alva TunemarOK RoxenX
Lukas LarssonOK RoxenX
Mindra LangerOK RoxenXXX
Saga LindellOK RoxenXX
Jacob PåledalOK RoxenXXXX
Tilde EvebornOK RoxenXXX
Adam PlawskiOK RoxenX
Jennifer NyströmOK RoxenXXX
Whilma LindbladOK RoxenX
Meja LindbladOK RoxenX
Tyra LindellOK RoxenXX
Moa PihlströmOK RoxenXXX
Joel FrodinOK RoxenXXX
Elmer WaldfeltFinspångs SOKX
Melker WaldfeltFinspångs SOKX
Emil ÖstemarFinspångs SOKXXX
Malin GöhlFinspångs SOKXX
Emma EngströmFinspångs SOKXXX